• karderfed@gmail.com

Category Archive: Haberler

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun

KARDERFED Yönetim Kurulu Toplantısı Yaptı.

KARDERFED yönetim kurulu ,Karderfed Genel Başkanı Cevdet Akay Başkanlığında toplanmıştır. Toplantıya YönetimKurulu dernek başkanları ve üyeleri ile gerçekleştirildi.
Karderfed Genel başkanı Cevdet Akay Dernek Başkanlarımız ve üyelerimizle beraber güzel bir toplantı
gerçekleştirdiklerini söyledi.
Toplantıyı federasyonumuzun bünyesinde görev alan hemşehrimiz ” SARIYER BÖREKÇİ ” işletmeciliğini
yapan Bülent Bodurlar Bey mekanında bizleri ağırladığı için yönetim kurulum adına Başkan teşekkürlerini sundu.
Yönetim Kurulu Toplantılarımızı her ay bir hemşehrimizin mekanını ziyaret etmek onlarla tanışmak amaçlı
toplantılarını buralarda yapacaklarını bildirdi.
Yönetim kuruluna katılan Başkan Yardımcılarım Sayın Muammer Mısırlıoğlu , Sayın Necmi Kandemir ,
Sayın Mevlut Bodurlar , Sayın Hilmi Kömü, Sayın Muhsin Arslan , Üyelerim Sayın Saffet İslam , Sayın , Hasan Kalfa ,
Sayın Mustafa Yılmaz , Sayın Ali Yazıcı ,
Gençlik kolu Başkanımız Av. Ahmet Can Taşdöndüren , Misafirimiz Erol Dereli ve
yönetim kurulu danışmanımız Zuhal Tabak katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundu.

Karderfed Genel Başkanı Cevdet AKAY dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlaması

15 Temmuz

Karderfed Genel Başkanı Cevdet Akay’dan Kadir Gecesi Mesajı

Karderfed Genel Başkanı Cevdet Akay’dan Babalar Günü Kutlaması

4. Genel Kurulumuzdan Sonra Yapılan İlk Yönetim Kurulu Toplantısı

Karabük Dernekler Federasyonu(KARDERFED) İlk Yönetim Kurulu Toplantısını Karderfed Genel Başkanı Cevdet AKAY Başkanlıgnda 29 Nisan 2017 Cumarte si Günü İstanbul/Eyüp Sultanzade’de Gerçekleşmiştir.

Cevdet Akay Güven Tazeledi

Karabük Dernekler Federasyonu (Karderfed) Genel Kurul’u Bahçelievler Öğretmen evinde yapıldı.Cevdet AKAY Başkanlığında Yönetim kurulu seçileren güven tazelediler. Başkan Cevdet Akay ve yönetimine başarılar diliyoruz…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KARDERFED GENEL KURULU YAPILDI…

Kısa adı Karderfed olan Karabük Dernekler Federasyonu’nun 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda mevcut başkan Cevdet Akay güven tazeledi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Karabük Dernekler Federasyonu’nun 4. Olağan Genel Kurulu Abidin Park Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantı ile yapıldı. Genel Kurula Federasyona bağlı Karabüklüler derneklerinin yöneticileri katıldı. Genel kurula misafir olarak Ribiad Başkanı (Rize Bürokratlar İşadamları) Erol Aykut, İsbiad Başkanı Ömer El, Tümbiad Başkanı Ufuk Bilgetekin, Tümbiad Genel Sekreteri Arif Ekşi ile spor dünyasının yakından tanınan isimleri Can Çobanoğlu ve Hayri Ülgen de katıldı.

 

Federasyonun faaliyetlerinin ve hedeflerinin görüşüldüğü genel kurulda seçime iki adayla gidildi.  Erol Ulaş’ın da aday olduğu seçimde mevcut başkan Cevdet Akay güven tazeledi. Akay yaptığı konuşmada geçmiş dönemde yapılan çalışmaları değerlendirdi ve önümüzdeki 3 yıl içinde federasyonun çalışmalarını bir adım daha ileriye taşımak istediklerini söyledi.

Cevdet Akay başkanlığındaki yeni yönetimi şu isimlerden oluştu; Necmi Kandemir, Mevlüt Bodurlar, Hilmi Kömü, Yunus Tünay, Ali Rıza Öztepe, Muammer Mısırlıoğlu, Seyfettin Tetik, Muhsin Arslan, Özgür Özgün, Hasan Kalfa, Aydın Topçu, Saffet İslam, Hulusi Karadayı, Mustafa Yılmaz.

Genel Kurulda 3 yıllığına yeniden KARDERFED Başkanı seçilen Cevdet Akay, yeniden başkan seçilmesinin ardından yaptığı teşekkür konuşmasında; “10 yılın üzerinde faaliyetlerimizi büyük bir azim içinde sürdürdük. Birçok önemli etkinlikleri imza attık. Önümüzdeki 3 yıl içinde de aynı kararlılık ve azim içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Başta İstanbul’daki Karabüklü hemşehrilerimiz olmak üzere Karabük ve Karabük dışındaki tüm Karabüklülerle gönül bağı içinde çalışmalarımız devam edecektir. Genel kurulda yeniden başkan seçilmeme destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Karderfed Yönetim Kurulu Toplantısı

Federasyonumuzun 09.Nisan 2017 tarihinde yapılacak Genel Kurul ile ilgili gündem görüşmek üzere 01.Nisan 2017 cumartesi günü saat 14.00 Çengelköy sütiş de karderfed yönetimi toplantı yaptı…