• karderfed@gmail.com

KARDERFED GENEL KURULU YAPILDI…

KARDERFED GENEL KURULU YAPILDI…

Kısa adı Karderfed olan Karabük Dernekler Federasyonu’nun 4. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel Kurulda mevcut başkan Cevdet Akay güven tazeledi.

Merkezi İstanbul’da bulunan Karabük Dernekler Federasyonu’nun 4. Olağan Genel Kurulu Abidin Park Öğretmenevi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantı ile yapıldı. Genel Kurula Federasyona bağlı Karabüklüler derneklerinin yöneticileri katıldı. Genel kurula misafir olarak Ribiad Başkanı (Rize Bürokratlar İşadamları) Erol Aykut, İsbiad Başkanı Ömer El, Tümbiad Başkanı Ufuk Bilgetekin, Tümbiad Genel Sekreteri Arif Ekşi ile spor dünyasının yakından tanınan isimleri Can Çobanoğlu ve Hayri Ülgen de katıldı.

 

Federasyonun faaliyetlerinin ve hedeflerinin görüşüldüğü genel kurulda seçime iki adayla gidildi.  Erol Ulaş’ın da aday olduğu seçimde mevcut başkan Cevdet Akay güven tazeledi. Akay yaptığı konuşmada geçmiş dönemde yapılan çalışmaları değerlendirdi ve önümüzdeki 3 yıl içinde federasyonun çalışmalarını bir adım daha ileriye taşımak istediklerini söyledi.

Cevdet Akay başkanlığındaki yeni yönetimi şu isimlerden oluştu; Necmi Kandemir, Mevlüt Bodurlar, Hilmi Kömü, Yunus Tünay, Ali Rıza Öztepe, Muammer Mısırlıoğlu, Seyfettin Tetik, Muhsin Arslan, Özgür Özgün, Hasan Kalfa, Aydın Topçu, Saffet İslam, Hulusi Karadayı, Mustafa Yılmaz.

Genel Kurulda 3 yıllığına yeniden KARDERFED Başkanı seçilen Cevdet Akay, yeniden başkan seçilmesinin ardından yaptığı teşekkür konuşmasında; “10 yılın üzerinde faaliyetlerimizi büyük bir azim içinde sürdürdük. Birçok önemli etkinlikleri imza attık. Önümüzdeki 3 yıl içinde de aynı kararlılık ve azim içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Başta İstanbul’daki Karabüklü hemşehrilerimiz olmak üzere Karabük ve Karabük dışındaki tüm Karabüklülerle gönül bağı içinde çalışmalarımız devam edecektir. Genel kurulda yeniden başkan seçilmeme destek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” Dedi.

 
Celal Can Tabak